Graphic

Graphic #2.0

24. listopadu 2010 v 19:27 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Líbí se? (Veru, tohle jsem měla na tom papíru) Mně se líbí, je to takový jednoduchý, ale vypadá to dobře..

Graphic #1.9

24. listopadu 2010 v 17:33 | Mišule
Tak, včera jsem je sem nestihla dát, tak je sem dávám dneska..  Líbí se? Teď nemůžu,ale pak něco zkusím, zkusím to předělat,aby byly vedle sebe..
©Puppy-diaries.blog.cz

Graphic #1.8

23. listopadu 2010 v 19:15 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Tak není to nádherný, ale myslím, že se mi to povedlo.. Nevím jak to zhodnotit.. Nelíbí se mi to, ale zase... To je jedno..

Graphic #1.7

23. listopadu 2010 v 19:06 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Tak je tu blendík, co jsem teď dodělala.. Moc se mi nelíbí...

Graphic #1.6

23. listopadu 2010 v 18:55 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Moje kreslená koule (v ps) ...Líbí?

Graphic #1.5

23. listopadu 2010 v 18:51 | Mišule
Avatar... Je to moje fotka z Ardšpašských skal nebo jak se to píše:D
©Puppy-diaries.blog.cz

Graphic #1.4

23. listopadu 2010 v 18:48 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Animace.. Trošku v divných rozměrech:D Ale pořád je to animované:D

Graphic #1.3

23. listopadu 2010 v 18:43 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Další colorka.. Líbí?

Graphic #1.2

23. listopadu 2010 v 18:41 | Mišule
Obrázky k rozcestníkům ;)) (jenom k tvd)
©Puppy-diaries.blog.cz
©Puppy-diaries.blog.cz
©Puppy-diaries.blog.cz
©Puppy-diaries.blog.cz

Graphic #1.1

23. listopadu 2010 v 18:37 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
↑Design pro We.R.uli, při jejím dohledu (ovšem bohužel jen při webce), ale líbí se mi a to hodně, taky si udělám takovýhle růžovo-černý, protože to je fakt krásná kombinace.. Jinak je v celé své kráse vystavený ZDE!! Tak se můžete podívat a napsat komentík;)

Graphic #1.0

23. listopadu 2010 v 18:33 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
©Puppy-diaries.blog.cz
Asi jedny z mojich nejpovedenějších colorek...

Graphic #0.9

23. listopadu 2010 v 18:28 | Mišule
Můj banner, líbí? (No, pokud se někdo vyjádří...)
©Puppy-diaries.blog.cz

Graphic #0.8

22. listopadu 2010 v 19:12 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Líbí se? Mně se straašně líbí..

Graphic #0.7

14. listopadu 2010 v 11:35 | Mišule

Blendík do VGS:)) líbí se mi, konečně se mi povedl:D©Puppy-diaries.blog.cz

Graphic #0.6

14. listopadu 2010 v 9:58 | Mišule
Byla jsem něčím táák unešená, že jsem si začala kreslit....
©Puppy-diaries.blog.cz
Nebudu přemýšlet o tom, co to je... Není to žádný grafický výkon, ale dávám to sem:D Docela se mi to líbí, jenom se zadrhávám u toho, -co to je? Slepice?  Ani si už nepamatuju, co to mělo být...

MIMOCHODEM... Už jen 5 dní!!

Graphic #0.5

13. listopadu 2010 v 18:52 | Mišule
Aby bylo jasno..  Opět jsem vytvářela a to "úúchvatnéé" avatary, z mých fotek..  (Co jsem našla, ze starých fotek, mám jich asi 30, ale z toho jenom 2 zaostřené, úžasný antitalent jsem byla, že?!  Štve mě to, neuměla jsem zaostřovat, takový veliký brouček, jenom zaostřit jednou, a mám úžasnou fotku zblízka!!! Ale ne, já musela bejt tak blbá a prostě všechny předky toho brouka jsou rozmazaný... A to jsem to fotila nějak v létě....) Tohle jsou fotky, který byly sice rozostřený, ale když se to zmenší a upraví, tak je to v poho, tak jsem si nadělala 2 avatary..
©Puppy-diaries.blog.cz
©Puppy-diaries.blog.cz
↑Tady mě dalo zabrat vybírání textur, ale nakonec jsem to tam nějak zkombinovala, dokonce 3:D
©Puppy-diaries.blog.cz
↑Nelíbí se mi, furt se mi víc líbí ten první... Ty fotky zveřejním za chviličku...

Graphic #0.4

12. listopadu 2010 v 22:03 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Tak zase píšu... Dneska jsme volaly (a voláme) s We.R.ulí a Cassie..No super:D  Pak jsem chvíli koukaly s We.R.ulí na TVD (2×06) a teď jsme zase volaly.. Já jsem zatím tvořila ikonku... Je strašně pomalá, ale snad si někdo všimne, že se to prolíná a ne že tam je jenom Damon, ale je tam i Damonovo oko a PUPPY-diaries:D
A jinak, líbí?

Edit: Přidala jsem avatar, který jsem teď dotvořila.. Je naprosto padivný, ale celkem se mi líbí.. Mám 3 minuty a pak teprve můžu uprchnout do postýlky (i když nechci, mám hodně energie) ....Už jenom dvě minuty... Béé už abych mohla.. (Stahuje se mi totiž TVD anechci to přerušit, nebo bych musela znovu půl hodiny čekat:D a zase užzase musím jít, nebo tatínek vstane a půjde mě mile seřvat... Musí si počkat, já tvd fakt neobětuju.. Tak jsem si udělala avatar z mé fotky.. Zítra plánuju jít fotit, ale kytky jsou hnusný a já nemám ins...Jak je to slovo? Inspiranci? Jo, nemám inspiraci, no jasně:D Takže fotky budou katastrofální, ale prohrabu mamčin PC (dříve i můj), cédéčka a doufejme, že najdu moje dobré fotky z minulého roku... Ještě minuta, ten čas taaaak pomalu ubíhá, no nic, jdu si zatím ukliidnit postel a pak si vypnu nota, takže papík....

Edit:No já vám jdu tady jsem psala We.R.uli jak si pokrčuju levoiu nohu, kterou jsem měla přeshodinu natáhlou a  opřenou na gauči a pak příjdu do kuchyně a nějak jsme se postavila, že se mi tam vyměnila njěaká kost neboco:D a teď se mi ta noha uplně prolomila...Když ji v koleni pokrčíte, tak takhle akorát na opačnou stranu já jsem myslela, že spadnu, nějak mě bolí, ale jdu radši spát, čauves:D

Graphic #0.3

10. listopadu 2010 v 19:59 | Mišule
Ahojky, tak zase píšu... Zítra zemák.. To zas bude hodina,nemůžu na tu učitelku myslet, ráno než jdu do školy, tak se cpu vším sladkým (plácám to přes sebe, piškoty, jogurt,vitamín, čokoládový kuličky..) všechno možný, protože se bojím, že ve škole budu mít zase trauma... No ten jeden den, to bylo strašný, jsem myslela, že se tam rozbrečím a (ne o hodině, dkyž jsem dostala za 5., ale prostě vždycky, z toho všeho), tak mám každý dne ráno strach, že to bude zas blbý,tak se cpu sladkým, jako by mi to mělo pomoct, ale asi pomáhá:D je to teď zase v poho..celkem.. Takže teď k článku... Je to ...A pozor, už jenm 9 dní, než si bereme Bellinku!! Takže.. Je to záhlaví, které je na náš blog, který máme s We.R.ulí a Nikitou, budou tam parodie na TVD... Pak dám odkaz;) Zrovna teď píšeme první díl.. Takže to záhlavko..
©Puppy-diaries.blog.cz
Všechny fotomntáže (jsou to fotomontáže:D) jsem dělala já:D tamto vpravo nahoře je Stefan s Annou :D Oni spolu choděj (a Anna je živá, to je všecko v tý parodii) aStefanova bradka:D zvětšte si to, vypadá tolíp, takhle malý to je divný:DJinak pak Damona snad pznáte a všimněte si toho nože:D No líbí se? :D Mně nehorázně moc:D Takže papa

Graphic #0.2

7. listopadu 2010 v 11:20 | Mišule
Jak snadno mě lidi dokážou naštvat? HODNĚ snadno...Zvlášť po koupeli... Vlastně už před koupelí.. Já, ..Co jsem to chtěla? Už vím.. Já dobro...dobročlověk, sem se přihlásila u nějaké holky do vgs.. Pka jsem upatlala avatar, který má být do tý vgs.. naprosto strašnej, dala jsem tam nějakou texturu, chci se podepsat, ale vůbec nevím jak, dávala jsme tam písma a písma a písma, furt málo, tak jsme tam dala 2× řasy a bylo..
blbej avatar
Tak já se tu patlám s avatarem s Gagou (kterou mám sice ráda), nadávám a slyším v rádiu,,Za chvíli uslyšíte americkou zpěvačku Lady Gagu" Rozmlátila bych rádio a pozabíjela bych je..

Tak se kochtejte tou krásou, však já za chvíli dodám další a no si lidičky počkejte, jestli máte chuť něco kritizovat, to bude stát za to...Grrrr už ji slyšim tu babiznu Gagiznu, která mě teď tak naštvala..

Graphic #0.1

5. listopadu 2010 v 22:48 | Mišule
©Puppy-diaries.blog.cz
Tak, začínám od znovu a dávám sem jeden blendík, hned na to přidám deníček, přidám článek k We.R.uli a půjdu spát...
©Puppy-diaries.blog.cz
Tak co? Líbí se?
 
 

Reklama