Něco končí, jiné zase začíná...

15. října 2010 v 22:11 | Mišule
Můj život začal takto...

Narodila jsem se před 12. lety a 128 dny.. V tu dobu jsme měli dva pejsky..
Pudlíka jménem BONDÍK a křížence kokršpaněla s jezevčíkem jménem ČERTÍK..
Postupem času jak jsem rostla, se Bondík jednou v zime ztratil a už se nenašel, zůstal nám sám Čertík a dýl jsme si pořídili papírovou krásnou fenku Bišonka Fergii [Ferďásek....], pak v jejích třech letech se začly vyvíjet různé nemoce, všechno možný, pořád jsme ji na něco léčili a léčíme vlastně do dneška, zrovna dneska byla znova pod narkózou.. Taky měla pár úspěchů na výstavách.. Pak se jí jednou konečně narodila 3 krásná štěňátka... Abigail Sněhový obláček, Angel Sněhový obláček a Anabella Sněhový obláček.. Nechali jsme si Abigail [Ebinka, Ebička, Ebíček] a koupili jsme si po půl roce pejska od nejlepší chovatelky v česku,.. Waby Charnett [Wabíček, Wabička, Waby..] se jmenuje.. Ještě jsem před třemi lety poznala mou nejlepší kamarádku a to We.R.uli... Píšeme si jenom přes icqo a bydlíme od sebe 7 hodin cesty? a nikdy jsme ještě nesetkaly, ale já bych to strašně chtěla a teď to možná výjde, někde příští rok, se strašně těším... A taky budeme mít dalšího pejska a to z útulku a někde na jaře, chtěla bych borderku, nebo labradora a hlavně fenku, pes by mi mohl utíkat za fenama..

Včera jsem stříhala Čertíka, který nebyl za jeho život ani jednou stříhaný.. Ano, já:D Zkušená střihačka psů:D Jako dost omládl.. Když jsem si psala tohle na papír, měli jsme zrovna děják.. Probírali Byzantskou říši, kterou já jsem probírala v lázních, taskže jsem všechny ignorovala a dělala si tam něco svýho.. Pak sem dám fotky.. (Psů,.. Hlavně si vyyfotím Čertíka;)) v úterý jsem se vrátila z lázní.. Janské Lázně, jestli znáte.. Vesna.. Poznala jsem tam skvělý lidičky, když jsem odjížděla, brečela jsem já, Kikina, Mája a 14. letej Honza, kterej naposledy brečel před rokem, když mu umřelo morče... Jsme se tam pořád objímali a sestry na nás ať nebrečíme, když nějaká šla kolem:D Stejská se mi po nich, hned bych se tam k nim vrátila..

Jak jsem se tak nudila o tom dějáku, tak jsem si zas vymyslela, že už nechci přidávat o Miley, nemám ani tolik času a odvykla jsem si, měsíc a půl jsem byla bez blogu, někdy jsem psala články, ale strašně málo..Tady budu mít deníčky, mé fotky (ne jako fotky mě, ale to, co fotím a já to nejsem:D), grafiku atd.. Možná i odstrčeně Miley, ale nevím.. A mám dost dobrý nápad na dessík, až začne sněžit.. Těšte se.. Tak to by bylo, omg, táta už spí a mamka půjde.. Vypnu noťas, uteču od táty z ložnice za mamkou, která tam dává Ferďáskovi na dásně mastičku.. Takže to by bylo něco málo na úvod:D Zítra ty fotky a mimochodem, jedeme na výstavu.. Dobrou
4d5ab93d-1a3e-4a8c-a3d4-16763a7d07df
1.03.01
 


Komentáře

1 WeousH* > Affs WeousH* > Affs | E-mail | Web | 21. října 2010 v 16:04 | Reagovat

Super, ale já už nejsem We.R.ule, ale WeousH*:D

2 KIKI.Paige KIKI.Paige | 22. října 2010 v 16:59 | Reagovat

Superní článek,konečně vím kolik si měla a máš pejsků :D Já vám to taky přeju,abyste se s WeousH* potkali :) Těším se až to tady rozjedeš úplně a tady je adresa mého new blogísku:

http://my--world--for--you.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama